Odborný závod PORTAS
Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o.

Zavolejte nám
602 117 730

Jak nás najdete

Adresa odborného závodu PORTAS

Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o.
Bezděkov 212
339 01 Klatovy

Přeji si

  • Balíček informací
  • Poradenství na místě
  • Předběžný telefonický rozhovor

SPOUSTA INSPIRACE I PODROBNÉ INFORMACE

Víme, že: Každý renovační projekt potřebuje dobrý plán, protože se z konečného výsledku chcete těšit dlouhé roky. V našich rozsáhlých katalozích najdete spoustu inspirace i cenných informací. Váš speciální katalog pro požadované renovační řešení Vám Váš místní specialista PORTAS zašle zdarma poštou.


Odesláním své poptávky vyjadřujete souhlas s ukládáním a zpracováním zadaných údajů v souladu s našimi Zásadami o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o:

Moje adresa

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Mé kontaktní možnosti

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Naši zkušení odborníci Vám pomohou při realizaci Vašeho vysněného bydlení. Pro Vaši individuální konzultaci s originálními vzory si rezervujeme dostatek času. Kdykoli to vyh ovuje Vám, třeba večer po práci nebo - po dohodě - i o víkendu.

Vaše výhody: Úspora času a kvalitní poradenství díky zohlednění Vaší bytové situace. Obdržíte řešení, které bude vyhovovat Vašim představám i Vašemu rozpočtu. Připravíme pro Vás férovou kalkulaci nejlepší možné pevné ceny. Cena bude transparentní a bez skrytých nákladů. Pak se rozhodnete.

Vyplňte prosím formulář a sdělte nám i svá přání ohledně modernizace. Váš místní specialista PORTAS Vás bude brzy kontaktovat a sjedná s Vámi termín schůzky. Odesláním své poptávky vyjadřujete souhlas s ukládáním a zpracováním zadaných údajů v souladu s našimi Zásadami o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o:

Moje adresa

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Mé kontaktní možnosti

POZNEJTE PORTAS A JEHO OSVĚDČENÉ RENOVAČNÍ A MODERNIZAČNÍ SLUŽBY

Máte představy, přání a vize o modernizaci vybavení vaší domácnosti a otázky ohledně jejich provedení? Zde můžete snadno a rychle zjistit, které produkty z rozsáhlého balíčku inovativních renovačních řešení má pro vás PORTAS připravené.

Naši zkušení experti na renovace vám rádi poskytnou informace po telefonu a na vaše přání domluví i termín poradenství na místě.

Odesláním své poptávky souhlasíte s ukládáním a zpracováním Vámi zadaných údajů podle našich informací o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o:

Nejlépe mě zastihnete telefonicky:

Mé kontaktní možnosti

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Menü